Apartamenty znajdują się na pierwszym oraz drugim piętrze budynku usługowo-mieszkalnego. Przed wejściem do mieszkań - do dyspozycji Państwa, bardzo przestrzenne patio, częściowo zadaszone, ze stojakami na rowery bądź narty, monitorowane. Wejście do budynku (jednocześnie na patio) jest zamykane domofonem, Parter zajmuje dyskont spożywczy (bankomat), kwiaciarnia, kiosk ,apteka oraz kawiarnia z salą zabaw dla dzieci. Oferujemy darmowy, niestrzeżony, monitorowany 24 h parking przy budynku.Budynek mieści się nad rzeką Kwisą, ok. 700 m od głównego deptaku i Domu Zdrojowego. W odległości do 200 m znajduje się kilka polecanych restauracji. Bezpośrednio przy budynku jest przystanek darmowej komunikacji miejskiej, dzięki której możemy przemieszczać się po mieście lub dojechać do Szklarskiej Poręby i Czech. Wszystkie apartamenty posiadają  kuchnię wyposażoną w lodówkę z zamrażalnikiem, piekarnik, indukcyjną płytę grzewczą, zmywarkę, czajnik elektryczny, a także wszystkie przybory kuchenne: sztućce, talerze, szklanki, garnki, itp. Łazienka z WC i prysznicem- widoczne na zdjęciach. W wyposażeniu apartamentów jest oczywiście komplet pościeli i ręczników dla każdego gościa, suszarka do włosów, a także żelazko, deska do prasowania i suszarka na bieliznę.Dostępne jest darmowe WiFi, smart TV z dostępem do serwisów typu YouTube itp. oraz dla naszych gości udostępniamy zupełnie za darmo największą na Świecie wypożyczalnię filmów- serwis  NETFLIX .Dla najmłodszych udostępniamy łóżeczka turystyczne z pościelą, krzesełka do karmienia, wanienki do kąpieli, zabawki, gry, puzzle.

APARTAMENTY

 NA ULICY 11 LISTOPADA 26

Apartament 21

Powierzchnia 82 m2 -  składa się z dwóch oddzielnych sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu połączonego z kuchnią - pozwala na bardzo komfortowy wypoczynek dla 6 osób.W jednej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie 160x200 cm ,w drugiej  - dwa pojedyncze, w salonie znajduje się rozkładany narożnik (pow. spania 140 x 200 cm).

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Apartament 10

Powierzchnia 51 m2  - składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu połączonego z kuchnią - pozwala na bardzo komfortowy wypoczynek dla 4 osób. W sypialni znajduje się łóżko o szerokości 140 x 200 cm, w salonie znajduje się rozkładany narożnik (pow. spania 140 x 200 cm).

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Apartament 9

Powierzchnia 52 m2 -  składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu połączonego z kuchnią -  pozwala na bardzo komfortowy wypoczynek dla 4 osób. W sypialni znajduje się łóżko o szerokości 160 x 200 cm, w salonie znajduje się rozkładany narożnik (pow. spania 140 x 200 cm).

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Apartament 3

Powierzchnia 35 m2  - składa się z sypialni, łazienki oraz salonu połączonego z kuchnią - pozwala na bardzo komfortowy wypoczynek dla 3 osób. W sypialni znajduje się łóżko o szerokości 140 x 200 cm, w salonie znajduje się rozkładana kanapa (pow. spania 140 x 200 cm).alonie znajduje się rozkładana kanapa (pow. spania 140 x 200 cm).

WYŚLIJ ZAPYTANIE